Novinky

Koniec príprav


Tento týždeň dolaďujeme posledné detaily pred ostrým štartom do sezóny SFL 2017. Ako vyzerala naša príprava?

Nanovo prebudovaný trénersky tím, nový herný systém, nové rozloženie hráčskych síl a hlavne tvrdé tréningy. Žiaľ, zaznamenali sme aj oslabenie našej, nie veľkej, hráčskej základne. I napriek tomu veríme, že v sezóne dosiahneme vytýčene ciele.

Koniec Príprav 2017

Tím sme preverili počas posledných mesiacov v dvoch prípravných zápasoch proti maďarským tímom Miskolc Renegades a Eger Heroes.

Prvý zápas sme odohrali 11.3. (sobota) na trávniku v Miskolci. Pre náš klub to bol prvý prípravný zápas, keďže predchádzajúci zápas proti Nyíregyháza Tigers bol zrušený. Do zápasu sme nastúpili v čiastočne oklieštenej zostave, keď nám chýbali hráči práve v útoku. I napriek tomu sme podali dobrý výkon a tohtoroční nováčikovia si konečne prešli svojou skúškou ohňom a mohli na vlastnej koži okúsiť zápasové nasadenie.

Koniec Príprav 2017

V nedeľu 26.3.2017 sme nastúpili na svoj druhý a zároveň posledný prípravný zápas v proti maďarskému Egeru Heroes. Bol to aj prvý zápas s hráčmi z Poprad Rocks, ktorí budú tento rok u nás opäť hosťovať. Je to pre nás veľmi vítané posilnenie. Veríme, že priateľstvo a spolupráca medzi našimi klubmi bude i v nasledujúcich rokoch pokračovať.

Prípravný zápas prebiehal striedaním útočných a obranných drive-ov jednotlivých tímov. Pre nás to bola hlavne výborná príležitosť zapracovať do tímu popradské posily, ktoré s nami posledné týždne trénovali.

Koniec Príprav 2017

Týmto zápasom sa skončila príprava pre nadchádzajúcou sezónu SFL 2017.

Prvý zápas odohráme ako hostia vo Zvolene 2.4.2017 proti domácim Patriotom. Následne sa ale môžete tešiť tento rok na 4 domáce zápasy. Budeme hosťovať tímy z Nitry, Žiliny, Trnavy a samozrejme zo Zvolena. Presný rozpis zápasov je zverejnený na našej facebookovej stránke a taktiež nižšie v tomto článku. Veríme, že Vás uvidíme na zápasoch, keď prídete podporiť našu snahu vybojovať víťazné zápasy.Autor: Nabuko #55