Oslava 6. narodenín Cassovie Steelers

Klub Cassovia Steelers oslavoval 6. výročie od svojho vzniku. Ako sa na športový klub patrí, okrem oslavy sa konali aj kondično-silové súťaže pre členov a fanúšikov klubu.

Oslava 6. Narodenin

Ako prvý sa do osláv zapojili naši najmladší zverenci. V spolupráci s Fitness Clubom MRM sme pre nich pripravili silovo-kondičnú súťaž inšpirovanú súťažami WSM (World Strongest Man). Chlapci si vyskúšali 8 disciplín najsilnejších mužov sveta. Aj formát súťaže bol veľmi podobný. Víťaz disciplíny obdržal 8 bodov a posledný 1 bod. Celkovo prvé miesto po sčítaní všetkých bodov získal Leonard Duhoň so ziskom 53 bodov. Na druhom mieste sa umiestnil Pavol Liščinský so 48 bodmi. A tretí bol so ziskom bodov 42 Mário Hovanec.

Oslava 6. Narodenin

Fotoalbum Kondičnej súťaže juniorov

Pre hráčov seniorského tímu, ale aj pre odhodlaných ľudí z okolia klubu, bola pripravená súťaž v spolupráci s Mestským klubom vzpierania a silových športov. Súťažiaci boli postupne vyradzovaní v kolách, každé bolo inšpirované iným silovým športom. Vo finále inšpirovanom populárnym Strength Wars si tesné víťazstvo vybojoval Dominik Čiesla pred Radovanom Mateszom.

Oslava 6. Narodenin

Fotoalbum Kondičnej súťaže hráčov

Po dobrom výkone sa hráči odobrali domov pripraviť sa na oficiálnu oslavu, už tradične v Boba bare. Oslava sa začala o 18:00 v podstate voľnou zábavou až do 20:00. Potom nasledoval krátky príhovor prezidenta klubu Jozefa Chaloupku a udelenie špeciálnej edície pamätných tričiek trom hráčom, ktorý sa stále aktívne zúčastňujú diania v klube a boli aj pri jeho založení. Trička boli pripravené pre Ondreja Draveckého, Radovana Matesza a Patrika Jarušinského. Následne bola predstavená nová séria tímových tričiek, ktoré si záujemci mohli zakúpiť aj priamo na oslave. Oficiálna časť vyvrcholila prípitkom a nakrájaním narodeninovej torty samotným prezidentom klubu.

Oslava 6. Narodenin

Fotoalbum Oslavy 6. narodenín

Potom už nasledovala len voľná zábava až do ranných hodín, keď už sa väčšina zúčastnených vytratila domov. Veríme, že sa všetci dobre bavili a že ďalšia narodeninová oslava bude ešte vydarenejšia.

GO STEELERS!Autor: Nabuko #55

Foto: Jakub Rajnec